Hulladékátvevő

A MiReHu Nonprofit Kft. munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Lakosságtól történő hulladékátvétel megfelelő lebonyolítása a hulladékudvarokban
  • Újrahasználatra alkalmas tárgyak, eszközök, felajánlások kezelése, dokumentálása
  • Hulladékudvarok tisztaságának fenntartása, takarítási napló rendszeres kitöltése
  • Beszállított hulladékok mérlegelése és mérlegprogramban történő felvezetése
  • Napi zárás lebonyolítása
  • Üzemnapló vezetése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • Fizikai állóképesség, rugalmasság
  • Szombati munkavégzés (havi 3 szombat)
  • Kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Ms Excel program alapszintű kezelése
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési tudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljesmunkaidős foglalkoztatás
  • Biztos hátterű folyamatos munkalehetőség
  • Bérezés: Bruttó 340 000 Ft alapbértől + mozgóbér

Munkavégzés helye: Miskolc, Nyékládháza külterület

Az önéletrajzokat az allas@mirehu.hu e-mail címre várjuk elektronikusan, személyes leadásra a 3527 Miskolc, József Attila utca 65. szám alatti székhelyünkön van lehetőség.